Konzultant (Czech)

Autodesk Media & Entertainment

Location: Prague, Czech Republic

Konzultant pro oblast Autodesk Media a Entertaiment

Požadavky:

  • Základní znalost 3D animačního nástroje např. Maya, 3DS Max, Motion builder
  • Znalost workflow v oblasti film/TV/hry
  • Znalost Shotgun výhodou
  • Aktivní znalost angličtiny

Náplň:

  • Podpora zákazníků a konzultace - herní a filmová studia
  • Spolupráce na prodeji produktů
  • Prezentace řešení

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející firmy,
  • práce na tuzemských i zahraničních projektech,
  • moderní pracovní prostředí,
  • pružnou pracovní dobu,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.
  • Místo výkonu práce – Praha

V případě zájmu o danou pozici posílejte svá CV na adresu: eva.fiserova@cadstudio.cz.

In case you would like to be included in the job board as well, please contact us about the possible partnership at partners@gdsession.com.

Stay in touch, more information every day...

DISCORD SERVERjoin us now!
SPONSORSHIP & PARTNERSpartners@gdsession.com
VOLUNTEERSmore info
Conference is organized by Eventia s.r.o., Terms & Conditions (CZ)