CZ | EN
2 conference days
1 workshop day
500 folks who love making games

Partners

This conference would have never exist without the generous support of our partners, sponsors, speakers and basically everyone, who’s somehow involved in the organization of the event or helping out every year. Thanks to all of you we make Game Developers Session happen every year! Thank you!


Still don’t have a ticket? Register

Registration is closed for this year!PIXEL FEDERATION is a mobile and social game development company based in Bratislava, Slovakia. We aim to bring online entertainment and fun to players from all around the world. And with over 30 million players we’re on the right track! Our biggest hits include TrainStation, world’s most played online railway game, Diggy’s Adventure, Emporea: Realms of War & Magic and The BIG Shopkeeper.


Google je americká společnost. Od podzimu 2006 je Google oficiálně zastoupen pobočkou v České republice.

Český Google patří do rodiny celosvětově známého internetového vyhledávače, ale už dávno není pouze expertem na hledání informací. Od roku 2006, kdy v Čechách zdomácněl, se naučil nejenom skloňovat, časovat, ale vlastně i mluvit česky. Českým uživatelům, firmám, vývojářům či partnerům přinesl přes stovku lokalizovaných služeb, včetně YouTube, Street View, mobilní navigace, hlasového vyhledávání nebo Google+.
A|W Graph s.r.o. je partnerem společnosti Autodesk pro oblast Media & Entertainment. Od založení v roce 1996 se zaměřujeme zejména na dodávky řešení, služeb a komponent v oblasti digitálních medií - pro televizní a postprodukční studia, pro zákazníky v herním průmyslu. Jsme partnerem společnosti WACOM a dodáváme hlavně grafické LCD tablety pro kreativce.


Společnost Lipa Learning byla založena českou obchodní společností EMTC - Czech a.s. Zaměřujeme se na oblast předškolního vzdělávání prostřednictvím aplikací pro tablety a mobilní telefony.

Děti jsou naše budoucnost a my chceme vytvořit úspěšný projekt, který zároveň nabídne skutečnou hodnotu. Naším cílem je novým přístupem k předškolnímu vzdělávání ve světě třetího tisíciletí přispět k rozvoji celoživotní lásky k učení.Pushing the aspects of simulation and freedom, Bohemia Interactive has built up a diverse portfolio of products, which includes the popular Arma® and Take On® series, DayZ®, and various other kinds of proprietary software. With its high-profile intellectual properties, multiple development teams across several locations, and its own motion capturing and sound recording studio, Bohemia Interactive has grown in 15 years to be a key player in the PC game entertainment industry.Česká pobočka Microsoftu byla založena v roce 1992 a jejím cílem je umožnit lidem a podnikům realizovat jejich plný potenciál pomocí informačních technologií – software, služeb i zařízení, které mění svět práce, zábavy i komunikace. Součástí naší strategie je i odpovědnost vůči zemi, v níž působíme – podpora konkurenceschopnosti země, rozvoj dovedností v oblasti informačních technologií, digitalizace školství a výuky, podpora inovací a začínajících firem, posilování konkurenceschopnosti malých a středních podniků, pomoc znevýhodněným a neziskovým organizacím).


AVAST Software (www.avast.com), výrobce nejdůvěryhodnějšího mobilního a PC bezpečnostního řešení na světě, chrání více než 220 miliónů uživatelů, mobilních zařízení a počítačů. Firma AVAST působí v oboru počítačové bezpečnosti více než 25 let a je jednou z nejstarších firem v tomto oboru. Její portfolio zahrnuje vše od bezplatného antiviru pro PC, Mac nebo Android až po prémiové produkty a služby pro firmy. Kromě toho, že jsou produkty společnosti AVAST dlouhodobě nejlépe hodnoceny na populárních internetových portálech po celém světě, je jejich kvalita oceněna také certifikacemi od mnoha významných společností, jako jsou VB100, AV-Comparatives, AV-Test, OPSWAT, ICSA Labs a West Coast Labs.

Who organizes the whole thing?